Marina Park

ZAKOTVITE SVOJ
BIZNIS U NÁS

Marina Park v Komárne je ideálnym miestom pre vaše podnikanie. Malým aj stredným podnikateľom, ako aj veľkým spoločnostiam ponúkame na prenájom kancelárske, výrobné aj skladovacie priestory na ploche takmer 6 hektárov. To všetko v krásnom industriálnom prostredí v blízkosti Dunaja v areáli bývalých Slovenských lodeníc.
6ha
šesť hektárový areál
pre podnikanie
2
administratívne
budovy
1
veľká
výrobná hala
14
rôznych
skladov

Jedinečné miesto pre
vaše podnikanie

Marina Park ponúka všetko, čo váš biznis potrebuje. Moderné kancelárie, konferenčné miestnosti, výrobnú halu, skladovacie priestory, perfektné logistické zázemie a nadštandardné služby.
Marina Park Ponuka priestorov

Ponuka priestorov
na prenájom

Marina park je miestom neobmedzených možností. Pod „jednou strechou“ ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory, výrobné priestory alebo skladovacie priestory v rôznych výmerách.
“Areál obklopený čarom a bohatou históriou Slovenských lodeníc.”
Marina Park Nadštandardné služby

Nadštandardné
služby

Výhodou prenájmu priestorov v Marina Parku sú doplnkové služby, ktoré uspokoja tých najnáročnejších nájomníkov. Ponúkame a zabezpečujeme širokú škálu služieb, aby ste sa mohli plne sústrediť iba na Vaše podnikanie.
“Vaša cesta k novým kontaktom a obchodným príležitostiam.”
Marina Park Miesto v živej komunite

Miesto v živej
komunite

Vytvárame komunitu, v ktorej je radosť podnikať. V rámci areálu narazíte na právnikov, účtovnícke a poradenské služby, autoservis a pneuservis, záchrannú zdravotnú službu a mnoho ďalších. Pridajte sa aj Vy medzi spokojných nájomníkov Marina Parku.
“Príjemné prostredie pre rast Vášho podnikania.”
Marina Park Súkromný park v areáli

Súkromný park
v areáli

Klenotom nášho areálu je park, ktorý poskytuje skvelé miesto pre oddych a relaxáciu. Vychutnajte si rannú kávu s kolegami na lavičkách, obklopený stromami a zeleňou.
Marina Park
Marina Park Súkromný park v areáli

Výborná dopravná
dostupnosť

Areál sa nachádza na skvelom strategickom mieste. Jeho poloha je hneď pri hlavnom ťahu Bratislava – Komárno, vzdialený len 13 km od diaľnice Viedeň – Budapešť. Navyše poskytuje bezproblémový prístup pre nákladné vozidlá a kamióny.
Marina Park Súkromný park v areáli

Bezproblémové
parkovanie

Marina Park ponúka viac ako 100 parkovacích miest a ďalších veľkých plôch na parkovanie pre Vás a Vašich zamestnancov a zákazníkov. V našom areáli je možné parkovať aj nákladné vozidlá, kamióny a dokonca aj lode.
“Najvyšší štandard ponúkaných
priestorov a služieb v Komárne.”
Marina Park
Marina Park

Voľné
priestory