Marina Park

ZAKOTVITE SVOJ
BIZNIS U NÁS

Marina Park v Komárne je ideálnym miestom pre vaše podnikanie. Malým aj stredným podnikateľom, ako aj veľkým spoločnostiam ponúkame na prenájom kancelárske, výrobné aj skladovacie priestory na ploche takmer 6 hektárov. To všetko v krásnom industriálnom prostredí v blízkosti Dunaja v areáli bývalých Slovenských lodeníc.
6ha
šesť hektárový areál
pre podnikanie
2
administratívne
budovy
1
veľká
výrobná hala
14
rôznych
skladov

Jedinečné miesto pre
vaše podnikanie

Marina Park ponúka všetko, čo váš biznis potrebuje. Moderné kancelárie, konferenčné miestnosti, výrobnú halu, skladovacie priestory, perfektné logistické zázemie a nadštandardné služby.
Marina Park Ponuka priestorov

Ponuka priestorov
na prenájom

Marina park je miestom neobmedzených možností. Pod „jednou strechou“ ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory, výrobné priestory alebo skladovacie priestory v rôznych výmerách.
“Areál obklopený čarom a bohatou históriou Slovenských lodeníc.”
Marina Park Nadštandardné služby

Nadštandardné
služby

Výhodou prenájmu priestorov v Marina Parku sú doplnkové služby, ktoré uspokoja tých najnáročnejších nájomníkov. Ponúkame a zabezpečujeme širokú škálu služieb, aby ste sa mohli plne sústrediť iba na Vaše podnikanie.
Marina Park Marina Caffe

Marina Park Café

V parku nášho areálu na Vás čaká príjemná kaviareň Marina Park Café. So svojimi klientmi alebo kolegami si na terase môžete vychutnať kvalitnú taliansku kávu. Prichystanú pre Vás máme aj širokú ponuku nealkoholických nápojov, kvalitné víno a niečo pod zub v podobe čerstvých domácich croissantov a ciabatt.
“Vaša cesta k novým kontaktom a obchodným príležitostiam.”
Marina Park Miesto v živej komunite

Miesto v živej
komunite

Vytvárame komunitu, v ktorej je radosť podnikať. V rámci areálu narazíte na právnikov, účtovnícke a poradenské služby, autoservis a pneuservis, záchrannú zdravotnú službu a mnoho ďalších. Pridajte sa aj Vy medzi spokojných nájomníkov Marina Parku.
“Príjemné prostredie pre rast Vášho podnikania.”
Marina Park Súkromný park v areáli

Súkromný park
v areáli

Klenotom nášho areálu je park, ktorý poskytuje skvelé miesto pre oddych a relaxáciu. Vychutnajte si rannú kávu s kolegami na lavičkách, obklopený stromami a zeleňou.
Marina Park
Marina Park Súkromný park v areáli

Dopravná
dostupnosť a parkovanie

Areál sa nachádza na skvelom strategickom mieste pri hlavnom ťahu Bratislava – Komárno, vzdialený len 13 km od diaľnice Viedeň – Budapešť. Marina Park ponúka viac ako 100 parkovacích miest a ďalších veľkých plôch na parkovanie pre Vás a Vašich zamestnancov a zákazníkov. V našom areáli je možné parkovať aj nákladné vozidlá, kamióny a dokonca aj lode.
“Najvyšší štandard ponúkaných
priestorov a služieb v Komárne.”
Marina Park
Marina Park

Voľné
priestory