Marina Park
Marina Park

o marina parku

Areál Marina Parku je ideálnym miestom pre Vaše podnikanie v Komárne. V krásnom prostredí v blízkosti Dunaja ponúka priestory pre začínajúcich podnikateľov, ale aj väčšie spoločnosti. Areál sa rozprestiera na ploche takmer 6 hektárov, kde sa nachádzajú kancelárske, skladovacie, konferenčné a aj výrobné priestory. Areál disponuje dostatkom parkovacích miest pre Vás aj Vašich zamestnancov a klientov, dostupný aj nákladnými vozidlami a kamiónmi, hromadnou mestskou dopravou, či priamo po Dunaji.
Marina Park Ponuka priestorov

Marina park ponúka okrem základného prenájmu aj rôzne doplnkové služby, ktoré dokážu uspokojiť potreby aj náročnejších nájomníkov. Súčasťou areálu je park, ktorý je skvelým miestom pre oddych a relaxáciu.

Marina Park sa nachádza pri hlavnom cestnom ťahu Bratislava - Komárno a Komárno – Kolárovo. Novootvorený most v blízkosti areálu spájajúci mestá Komárno a Komárom poskytuje priame napojenie na diaľnicu Viedeň - Budapešť, ktoré je vzdialené iba 13 km. V blízkosti areálu sa nachádza občianska vybavenosť, ktorej súčasťou sú rôzne typy obchodov a služieb.

Areál Marina Parku priebežne prechádza rekonštrukciou a rozširovaním, aby neustále plnil požiadavky svojich spokojných klientov a nároky 21. storočia.

Marina Park
Marina Park Marina Park

Park

Marina Park Ponuka priestorov

Zelený klenot areálu

Jedinečný park v rámci areálu je skvelým miestom pre útek od každodennej rutiny. Park je pravidelne udržiavaný, aby ste si mohli vychutnávať krásny kúsok prírody. V teplých mesiacoch je ideálnym miestom na športové aktivity, vychutnanie si obeda alebo aj oddychu na lavičkách s kolegami pri dobrej káve.

Marina Park Marina Park

POLOHA

Marina Park

OBČIANSKA
VYBAVENOSŤ

Marina Park